*/?> */?>

I Polsko- Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji (BTI),27-28 czerwca, Warszawa

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie, mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na II Polsko- Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji (BTI) w dniach 27-28 czerwca w Hotelu Sofitel (ul. Królewska 11, Warszawa)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Forum rozpocznie się w dniu 27 czerwca, wieczornym oficjalnym przyjęciem i prezentacją brytyjsko – polskich relacji biznesowych .

Następnie w dniu 28 czerwca odbędzie Forum BTI. Po sukcesie pierwszej edycji w 2018 r., Rządy Polski i Wielkiej Brytanii uzgodniły, że tematem tegorocznego będzie ZIELONY WZROST – który jest dużym wyzwaniem, przed którym stoją obydwa kraje.

Forum BTI to:

– Szansa aby usłyszeć bezpośrednio od brytyjskich i polskich ministrów i najlepszych przedstawicieli biznesu o tym, jak stymulowanie czystego rozwoju pomaga zapewnić nowe możliwości dla biznesu w Wielkiej Brytanii, Polsce i na świecie.

– Platforma dla biznesu pozwalająca na podzielenie się doświadczeniami, wymianę poglądów i zaangażowanie w szanse i wyzwania związane z czystym wzrostem

– Wyjątkowa okazja dla przedstawicieli firm polskich i brytyjskich do nawiązania kontaktów z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów oraz okazja, aby zaczerpnąć wiedzy od ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań w produkcji, usługach, hi-tech lub sektorach tradycyjnych

Forum BTI będzie składać się z powitania gości i krótkiej sesji plenarnej, po czym odbędą się tematyczne sesje breakoutowe, podczas których dogłębnej analizie poddane zostaną specjalistyczne sektory tj: e-mobilność, morska energia wiatrowa i inne źródła odnawialne.

Odbędą się też sesje skierowane do biznesu głównego nurtu, dotyczące tego m.in. w jaki sposób zielone finanse mogą pomóc przedsiębiorstwom w działaniach proekologicznych oraz jak technologia może przyczynić się do osiągnięcia zielonego wzrostu.

Forum skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli biznesu, ale także do wszystkich zainteresowanych tym, aby organizacje biznesowe uwzględniały w swoim rozwoju czysty wzrost, niezależnie czy reprezentują administrację rządową, instytucje badawcze czy pozarządowe.

Dołącz do nas i pomóż nam wspólnie budować zielony wzrost!

ZAREJESTRUJ SIĘ

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt:

Monika Sasiak
Biuro Współpracy z Zagranicą
Tel. +48 22 630 97 23
e-mail: msasiak@kig.pl

Partnerzy

  • UM Skarżysko-Kamienna
  • Akademia Górniczo-Hutnicza
  • Politechnika Świętokrzyska
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  • Stowarzyszenie Integracja Europa Wschód
  • Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa
  • TARGI KIELCE S.A.
  • Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content