*/?> */?>

Misja Gospodarcza do São Paulo w Brazylii (7-13 kwietnia 2018 roku)

Szanowni Państwo,

W imieniu Polsko – Portugalskiej Izby Gospodarczej przedstawiamy Państwu Misję Gospodarczą do São Paulo w Brazylii oraz zaproszamy Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 7-13 kwietnia 2018 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

 

To już trzecia edycja Misji PPCC do São Paulo, po sukcesie wyjazdów z września 2016 roku i kwietnia 2017 r. Misje gospodarcze PPCC są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B oraz indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z profilem każdego z uczestników.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej, która znajduje się w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej: https://goo.gl/forms/jtYYoauVTLOC3qN73 oraz nadesłania Państwa prezentacji firmowo-produktowej w języku angielskim na adres wb@ppcc.pl.

 

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą São Paulo w Brazylii, celem podjęcia dalszych kroków.

 

Dalszych informacji udziela Dyrektor Generalny PPCC p. Wojciech Baczyński, tel. +48 696 760 925, wb@ppcc.pl

 

Partnerzy

  • UM Skarżysko-Kamienna
  • Akademia Górniczo-Hutnicza
  • Politechnika Świętokrzyska
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  • Stowarzyszenie Integracja Europa Wschód
  • Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa
  • TARGI KIELCE S.A.
  • Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content