*/?> */?>

Targi pracy Suchedniów 13.09.2022

Szanowni Państwo w dniu 13.09.2022 r. w godz. 10.00-13.00 odbędą się TARGI PRACY w Suchedniowie przy ul. Sportowej 3  (miejsce: Hala Sportowo – Rehabilitacyjna). Głównymi organizatorami targów są Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów oraz Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku- Kamiennej.
Zachęcamy pracodawców/przedsiębiorców oraz podmioty i instytucje związane z rynkiem pracy oraz szeroko rozumianym otoczeniem edukacyjno-biznesowym do udziału w targach pracy. Zapraszamy również wszystkich poszukujących zatrudnienia (w tym także obywateli z Ukrainy przebywających na terenie powiatu skarżyskiego) lub chcących zmienić miejsce pracy do uczestnictwa w spotkaniu.
Targi to doskonała okazja do zaprezentowania swoich możliwości zatrudnieniowych i edukacyjnych oraz przedstawienia oferty związanej z budowaniem przedsiębiorczości na terenie powiatu, a dla uczestników doskonała możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy i zdobycia cennych informacji, pomocnych w kształtowaniu swojego rozwoju zawodowego.
Naszym wystawcom oferujemy możliwość skorzystania z dużej powierzchni wystawienniczej, zapewniamy także materiały piśmiennicze i dostęp do źródeł zasilania.
Firmy i instytucje zainteresowane udziałem w targach, prosimy o wypełnienie Karty zgłoszenia udziału i przesłanie jej do dnia 07.09.2022 r. na adres e-mail: kisk@praca.gov.pl. Zgłoszeń można dokonać również
telefonicznie pod nr tel. 41 25 17 380 lub fax.:   41 25 17 306.
UWAGA!  Udział w Targach jest całkowicie bezpłatny.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Tekst za PUP w Skarżysku- Kam.

Partnerzy

  • UM Skarżysko-Kamienna
  • Akademia Górniczo-Hutnicza
  • Politechnika Świętokrzyska
  • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  • Stowarzyszenie Integracja Europa Wschód
  • Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa
  • TARGI KIELCE S.A.
  • Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content