*/?> */?>

V Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej – 06.11.2020 r. ONLINE

Zapraszamy do udziału w V edycji Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej !

 

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej to niewątpliwie jedno z najciekawszych wydarzeń o charakterze gospodarczym w województwie świętokrzyskim. W tym roku odbędzie się jubileuszowa, V edycja wydarzenia, która z racji sytuacji epidemiologicznej odbędzie się w formule zdalnej przy wykorzystaniu programu ZOOM i będzie poświęcone przede wszystkim warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19, zarówno możliwościom wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe jak i zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami. Wydarzenie odbędzie się w dniu 6 listopada w godz.10.00-14.30.

Szczegóły na www.mfi.skarzysko.pl
O MFI:
Międzynarodowe Forum Inwestycyjne to wydarzenie cykliczne o charakterze gospodarczym, ukazujące zalety regionu świętokrzyskiego i służące jako
narzędzie wymiany doświadczeń między polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami oraz okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych.
Uczestnikami Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego są przedstawiciele podmiotów reprezentujących przedsiębiorstwa, władze samorządowe,
administrację publiczną, sektor bankowy oraz organizacje pozarządowe. Organizowane są również spotkania B2B, pozwalające nawiązać nowe
i ciekawe kontakty biznesowe.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/94691259278

 

 

Przed dołączeniem do spotkania, uprzejmie prosimy o upewnienie się, że posiadają Państwo sprawną kamerę internetową oraz system przekazywania/odbioru dźwięku – np. słuchawki z mikrofonem, bądź wbudowany mikrofon/głośniki. Uprzejmie prosimy o dołączenie do spotkania około 20 minut przed oficjalnym rozpoczęciem.

 

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję wyjaśniającą sposób dołączenia do spotkania z poziomu przeglądarki internetowej:

 

 1. Po kliknięciu na odnośnik do spotkania, zobaczą Państwo następującą stronę, na której należy wybrać opcję „join from browser” [„dołącz z przeglądarki”].
 1. Następnie, wyświetli się okno weryfikujące Państwa tożsamość wraz z rubryką pozwalającą na wprowadzenie imienia i nazwiska.
 2. Po wprowadzeniu imienia i nazwiska użytkownika, oraz zaznaczeniu pola zabezpieczającego „I’m not a robot” [„Nie jestem robotem”], uprzejmie proszę nacisnąć przycisk „Join” [„Dołącz”].
 3. Po kliknięciu na przycisk „Join” dołączą Państwo do spotkania.

Poniżej kilka uwag technicznych :

1) Po zalogowaniu uczestnicy będą oczekiwać w Waiting Room na włączenie przez prowadzącego.

2) Po zalogowaniu uczestnicy początkowo będą mieli NIEAKTYWNE mikrofony
i kamery, AKTYWNY będzie czat.

3) Prowadzący po zalogowaniu włączy wszystkim kamery tak aby można było zobaczyć uczestników, uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego wyłączenia kamery.

4) Prowadzący uniemożliwi na początku udostępnianie ekranu (share screen) wszystkim uczestnikom.

5) Prowadzący będzie zapraszał  prelegentów do udostępniania ekranu, a po zakończonej prelekcji bezpośrednio będzie możliwość zadawania pytań poprzez „podniesienie ręki”. Wtedy prowadzący włączy mikrofon uczestnikowi, który zadaje pytanie.

 

Jednocześnie informujemy wszystkich uczestników V Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej, że przebieg Forum jest rejestrowany za pomocą urządzeń  nagrywających obraz i dźwięk. Uczestnicząc w V Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku-Kamiennej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz wizerunku w myśl ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.  Nagrania z obrad V MFI będą upublicznione na stronie internetowej wydarzenia oraz na stronie Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej. Szczegółowe dane dotyczące m.in. celu i zasad przetwarzania zawarte są w klauzuli informacyjnej zamieszczonej na stronie Forum.

 

Jako Organizatorzy zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą, aby logować się do systemu tylko i wyłącznie imieniem i nazwiskiem oraz nazwą instytucji (o ile się zmieści w polu nazwa). Do dyspozycji uczestników będzie czat, za pośrednictwem którego będzie można również zadawać pytania prelegentom. Prosimy o korzystanie z niego wyłącznie do celów konferencji.

 

Partnerzy

 • UM Skarżysko-Kamienna
 • Akademia Górniczo-Hutnicza
 • Politechnika Świętokrzyska
 • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
 • Stowarzyszenie Integracja Europa Wschód
 • Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa
 • TARGI KIELCE S.A.
 • Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content