Zyskaj przewagę Inwestycyjną
z Centrum Obsługi Inwestora!

Twoje inwestycje - nasza pasja i profesjonalizm!
O NAS

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy prężnie działają na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej i specjalizujemy się w wsparciu Inwestorów oraz Przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów. Naszym priorytetem jest wskazywanie najlepszych rozwiązań, które pozwolą Państwa przedsiębiorstwu rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w podjęciu właściwych decyzji inwestycyjnych, które przyniosą Państwu korzyści finansowe i umożliwią rozwój przedsiębiorstwa. 

Nasze rozwiązania są oparte na indywidualnym podejściu do każdego klienta i jego potrzeb. Stawiamy na jakość i rzetelność naszych usług, aby zapewnić Państwu pełne wsparcie w realizacji biznesowych celów. Nasza praca opiera się na współpracy z najlepszymi specjalistami z branży, co pozwala nam na wskazywanie najskuteczniejszych rozwiązań.

Razem możemy znacznie więcej! Dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów, którzy osiągnęli sukces dzięki naszemu wsparciu. Pozwólcie nam pomóc w rozwoju Państwa biznesu i zdobyciu przewagi na rynku.

confident business colleagues using laptop during business meeting in cafe

Zmniejsz wydatki

Wsparcie na każdym poziomie rozwoju Państwa projektu

Uzyskaj wsparcie

Korzystaj z doświadczenia najlepszych specjalistów z regionu

Oszczędzaj czas

Szybkie uzyskanie rzetelnych i sprawdzonych informacji

Co oferujemy

Z nami inwestycje miejskie stają się prostsze i bardziej opłacalne!

Business men in discussion at office

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro jest alternatywą dla wynajęcia biura stacjonarnego oraz dla wydzielenia miejsca pod działalność gospodarczą w mieszkaniu prywatnym.

Sala szkoleniowo – konferencyjna

Zapraszamy do skorzystania z naszej sali konferencyjnej! Nasza sala konferencyjna jest w pełni wyposażona i zapewni odpowiednie warunki do przeprowadzenia profesjonalnego i udanego spotkania biznesowego.

Wynajem powierzchni biurowych

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o różnej powierzchni znajdujące się w naszym budynku.

Miejska Baza Terenów Inwestycyjnych

Zapraszamy właścicieli gruntów o przysyłanie nam swoich ofert terenów i obiektów, które bezpłatnie zostaną zamieszczone na stronie Miejskiej Bazy Terenów Inwestycyjnych (www.mbti.skarzysko.pl).
Aktualności

Ostatnie wydarzenia

Wsparcie dla makroregionu Polski Wschodniej. Zapoznaj się z dostępnymi konkursami oraz planami na 2024 rok w PARP!

Artykuł przeczytasz w 2 minuty. Rozwój mobilności miejskiej oraz wsparcie dla przedsiębiorstw zainteresowanych gospodarką obiegu zamkniętego (GOZ) – to dostępne dofinansowania dla Polski Wschodniej, do których nabór kończy się w tym roku. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), nie zwalniając tempa, zapowiada już teraz kolejne konkursy planowane na rok 2024 w ramach

Spotkanie z przedstawicielami PARP w Radomiu, 29.11.

Artykuł przeczytasz w 2 minuty. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w piętnastym i przedostatnim już spotkaniu regionalnym pt.: Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców, które odbędzie się w Radomiu 29 listopada. Spotkanie będzie idealną okazją do poznania programów realizowanych przez PARP w ramach

Konferencja gospodarcza „Polska-Ukraina-Świętokrzyskie. Przestrzeń dla wspólnego biznesu”,22.11.2023r, k.Staszowa

Artykuł przeczytasz w 2 minuty. Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji gospodarczej „Polska-Ukraina-Świętokrzyskie. Przestrzeń dla wspólnego biznesu”, która odbędzie się w dniu 22 listopada 2023 r. (środa), w godz. 10:00-16:00, w PIRAMIDZIE (Oaza Spokoju Grzybów) k. Staszowa. Konferencja adresowana jest do biznesu ukraińskiego planującego rozwój swojej działalności gospodarczej poza granicami Ukrainy; osób które

Dlaczego My ?

Inteligentne inwestowanie dzięki inteligentnym pomysłom

Inteligentne inwestowanie dzięki inteligentnym pomysłom to oferta dla inwestorów, którzy chcą osiągnąć lepsze wyniki dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i innowacyjnych pomysłów. Centrum Obsługi Inwestora może pomóc inwestorom w wyborze najlepszych narzędzi inwestycyjnych i strategii, które pozwolą osiągnąć sukces na rynku.

Profesjonalizm

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w podjęciu właściwych decyzji inwestycyjnych, przynosząc Państwu korzyści finansowe.

Bezpieczeństwo

Oferujemy swoim klientom dostęp do specjalistycznej wiedzy i narzędzi, które pozwolą na bezpieczne inwestowanie i minimalizację ryzyka.

Praca w zespole

Oferujemy naszym klientom dostęp do zespołu ekspertów, którzy łączą swoją wiedzę i umiejętności, aby pomóc inwestorom w osiąganiu ich celów inwestycyjnych.

Wsparcie

Centrum Obsługi Inwestora jest doskonałą opcją dla inwestorów, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w trakcie procesu inwestycyjnego

Zacznij z nami współpracę

Razem możemy znacznie więcej!

Hands, doctor and teamwork in hospital for motivation, inspiration and diversity in at work. Medica
review.png
Overview

Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku Kamiennej

to miejsce, gdzie inwestorzy mogą zyskać kompleksowe wsparcie w procesie inwestycyjnym, przy jednoczesnym korzystaniu z atutów, jakie oferuje to miasto.

Skarżysko Kamienna to miasto o rozwijającej się gospodarce i stabilnej sytuacji finansowej. W ostatnich latach miasto zanotowało wiele inwestycji, które wpłynęły na rozwój infrastruktury i powstanie nowych miejsc pracy. To wszystko sprawia, że Skarżysko Kamienna to doskonałe miejsce dla inwestorów, którzy poszukują stabilnego i bezpiecznego miejsca do prowadzenia biznesu.