Zyskaj przewagę Inwestycyjną
z Centrum Obsługi Inwestora!

Twoje inwestycje - nasza pasja i profesjonalizm!
O NAS

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy prężnie działają na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej i specjalizujemy się w wsparciu Inwestorów oraz Przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów. Naszym priorytetem jest wskazywanie najlepszych rozwiązań, które pozwolą Państwa przedsiębiorstwu rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w podjęciu właściwych decyzji inwestycyjnych, które przyniosą Państwu korzyści finansowe i umożliwią rozwój przedsiębiorstwa. 

Nasze rozwiązania są oparte na indywidualnym podejściu do każdego klienta i jego potrzeb. Stawiamy na jakość i rzetelność naszych usług, aby zapewnić Państwu pełne wsparcie w realizacji biznesowych celów. Nasza praca opiera się na współpracy z najlepszymi specjalistami z branży, co pozwala nam na wskazywanie najskuteczniejszych rozwiązań.

Razem możemy znacznie więcej! Dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów, którzy osiągnęli sukces dzięki naszemu wsparciu. Pozwólcie nam pomóc w rozwoju Państwa biznesu i zdobyciu przewagi na rynku.

confident business colleagues using laptop during business meeting in cafe

Zmniejsz wydatki

Wsparcie na każdym poziomie rozwoju Państwa projektu

Uzyskaj wsparcie

Korzystaj z doświadczenia najlepszych specjalistów z regionu

Oszczędzaj czas

Szybkie uzyskanie rzetelnych i sprawdzonych informacji

Co oferujemy

Z nami inwestycje miejskie stają się prostsze i bardziej opłacalne!

Business men in discussion at office

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro jest alternatywą dla wynajęcia biura stacjonarnego oraz dla wydzielenia miejsca pod działalność gospodarczą w mieszkaniu prywatnym.

Sala szkoleniowo – konferencyjna

Zapraszamy do skorzystania z naszej sali konferencyjnej! Nasza sala konferencyjna jest w pełni wyposażona i zapewni odpowiednie warunki do przeprowadzenia profesjonalnego i udanego spotkania biznesowego.

Wynajem powierzchni biurowych

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o różnej powierzchni znajdujące się w naszym budynku.

Miejska Baza Terenów Inwestycyjnych

Zapraszamy właścicieli gruntów o przysyłanie nam swoich ofert terenów i obiektów, które bezpłatnie zostaną zamieszczone na stronie Miejskiej Bazy Terenów Inwestycyjnych (www.mbti.skarzysko.pl).
Aktualności

Ostatnie wydarzenia

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców działania „Granty na Eurogranty”, 24.04, on-line

Artykuł przeczytasz w 1 minutę. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza potencjalnych wnioskodawców do udziału w webinarium pt.: “Wzrost innowacyjności i umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorców z sektora MŚP oraz organizacji badawczych”, przybliżającym zasady naboru i oceny wniosków o dofinansowanie, składanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG) – Działanie

Szkolenie “Ochrona danych osobowych w projektach finansowanych z FE”, Skarżysko-Kamienna, 24.04

Artykuł przeczytasz w 1 minutę. Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego zapraszają na bezpłatne szkolenieOchrona danych osobowych w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich. W programie zobowiązania beneficjenta w zakresie ochrony danych osobowych, beneficjent jako administrator, obowiązki wynikające z przepisów RODO oraz z umowy o dofinansowanie, obowiązki wobec uczestników projektu, najczęściej popełniane błędy,

“O mały klik”! Bezpłatny webinar o cyberbezpieczeństwie dla firm od BGK, 24.04

Artykuł przeczytasz w mniej niż minutę. Dziś jeden mały klik wystarczy, aby dane lub pieniądze Twojej firmy znalazły się w niepowołanych rękach. Dlatego Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach CyberAkademiaBGK rusza z cyklem bezpłatnych webinarów „O mały klik”! Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 kwietnia: „Czy moje dane są bezpieczne?” Poprowadzi je

Dlaczego My ?

Inteligentne inwestowanie dzięki inteligentnym pomysłom

Inteligentne inwestowanie dzięki inteligentnym pomysłom to oferta dla inwestorów, którzy chcą osiągnąć lepsze wyniki dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i innowacyjnych pomysłów. Centrum Obsługi Inwestora może pomóc inwestorom w wyborze najlepszych narzędzi inwestycyjnych i strategii, które pozwolą osiągnąć sukces na rynku.

Profesjonalizm

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w podjęciu właściwych decyzji inwestycyjnych, przynosząc Państwu korzyści finansowe.

Bezpieczeństwo

Oferujemy swoim klientom dostęp do specjalistycznej wiedzy i narzędzi, które pozwolą na bezpieczne inwestowanie i minimalizację ryzyka.

Praca w zespole

Oferujemy naszym klientom dostęp do zespołu ekspertów, którzy łączą swoją wiedzę i umiejętności, aby pomóc inwestorom w osiąganiu ich celów inwestycyjnych.

Wsparcie

Centrum Obsługi Inwestora jest doskonałą opcją dla inwestorów, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w trakcie procesu inwestycyjnego

Zacznij z nami współpracę

Razem możemy znacznie więcej!

Hands, doctor and teamwork in hospital for motivation, inspiration and diversity in at work. Medica
review.png
Overview

Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku Kamiennej

to miejsce, gdzie inwestorzy mogą zyskać kompleksowe wsparcie w procesie inwestycyjnym, przy jednoczesnym korzystaniu z atutów, jakie oferuje to miasto.

Skarżysko Kamienna to miasto o rozwijającej się gospodarce i stabilnej sytuacji finansowej. W ostatnich latach miasto zanotowało wiele inwestycji, które wpłynęły na rozwój infrastruktury i powstanie nowych miejsc pracy. To wszystko sprawia, że Skarżysko Kamienna to doskonałe miejsce dla inwestorów, którzy poszukują stabilnego i bezpiecznego miejsca do prowadzenia biznesu.

Skip to content