Skarżyski Inkubator Przedsiębiorczości to nowoczesna przestrzeń postała z myślą o początkujących przedsiębiorcach z sektora usług. Z oferty SIP mogą skorzystać osoby, które planują rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej lub których firmy istnieją na rynku nie dłużej niż 2 lata. SIP jest częścią projektu pn. “Skarżyska Strefa Kreatywnego Biznesu”, którego celem jest stworzenie pakietu usług dla sektora MŚP, który pozytywnie przełoży się na wzrost działań przedsiębiorczych w regionie.

 

Przestrzeń, która wspiera

Aby móc w pełni skupić się na rozwijaniu własnej firmy otrzymasz na start nowoczesne i w pełni umeblowane biuro wyposażone w sprzęt komputerowy.

W celu odbycia spotkań biznesowych  możesz korzystać z profesjonalnej sali konferencyjnej, mogącej pomieścić nawet 60 osób.

Jeśli będziesz potrzebował sie zrelaksować lub przedyskutować swój pomysł przy kawie/herbacie z innymi Lokatorami SIP – czeka na Ciebie crazy room, czyli pokój błyskotliwych pomysłów.

 

Jak zostać Lokatorem Skarżyskiego Inkubatora Technologicznego w 3 prostych krokach ?

  1. Wypełnić Formularz aplikacyjny
  2. Przynieś formularz do naszej jednostki lub prześlij na adres mailowy: coi@coi.skarzysko.pl.
  3. Złożony formularz zostanie poddany ocenie przez Radę Programową SIP, która wyda rekomendację co możliwości inkubacji. W przypadku uzyskania pozytywnej opinii nastąpi podpisanie umowy.

 

Skip to content