Zniżka
Zniżka na powierzchnię wystawienniczą

Twoje inwestycje - nasza pasja i profesjonalizm!

Zmniejsz wydatki

Wsparcie na każdym poziomie rozwoju Państwa projektu

Uzyskaj wsparcie

Korzystaj z doświadczenia najlepszych specjalistów z regionu

Oszczędzaj czas

Szybkie uzyskanie rzetelnych i sprawdzonych informacji

COI SKARŻYSKO

Zniżka na powierzchnię wystawienniczą w ramach współpracy z Targami Kielce S.A.

W ramach podpisanej w 2019 roku umowie o współpracy z Targami Kielce S.A. przedsiębiorcy z terenu naszego powiatu mogą liczyć na rabat w wysokości do 30% standardowego cennika na wynajem powierzchni targowej. Warunkiem udzielenia rabatu jest wcześniejsze poinformowanie Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej
o zamiarze udziału w danym wydarzeniu wystawienniczym.

– Targi Kielce to drugi ośrodek wystawienniczy Europy Środkowo-Wschodniej i organizator ponad 75 wydarzeń targowych rocznie, w większości o zasięgu międzynarodowym. Dotyczą różnorodnych gałęzi gospodarki: rolnictwa (Agrotech), przemysłu ciężkiego (Stom), branży dziecięcej (Kid`s Time), przetwórstwa tworzyw sztucznych (Plastpol) czy dynamicznie rozwijającego się druku 3D i wielu innych. Są wśród nich wydarzenia największe w Polsce, liczące się na europejskim i światowym rynku. Targi Kielce rocznie odwiedza 275 000 osób z różnych kontynentów – mówi Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce. – Dzięki temu, w miarę wolnej powierzchni wystawienniczej, jaką w danym momencie będziemy dysponować, skarżyskie firmy będą miały możliwość prezentacji swoich usług i produktów bardzo szerokiej publiczności z istotną bonifikatą od cen standardowego cennika Targów Kielce – dodaje.

 

Co w ramach współpracy pomiędzy firmami oferuje Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku–Kamiennej? To między innymi możliwość promowania oferty Targów Kielce S.A. podczas wydarzeń gospodarczych, kulturalnych i promocyjnych, które będzie organizowała gmina lub jej jednostki organizacyjne.

– Współpraca obejmuje również możliwość promowania oferty targowej w wybranych programach telewizyjnych oraz kanałach elektronicznych prowadzonych na zlecenie gminy Skarżysko-Kamienna jak i kierowanie zainteresowanych przedsiębiorców do udziału w dedykowanych wydarzeniach targowych – wyjaśnia Sławomir Ciaś, Dyrektor Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej.

– Targi Kielce będą mogły także promować swoje wydarzenia wśród przedsiębiorców działających w ramach Skarżyskiego Inkubatora Technologicznego oraz Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Jako partnerzy zobowiązujemy się do wzajemnej wymiany roboczych informacji dotyczących swoich ofert oraz rekomendowania udziału w organizowanych przez siebie wydarzeniach – dodaje.

Aktualności

Ostatnie wydarzenia

Skip to content